| Manufacturer Part Number: | TXS2SA-LT-24V |
|---|---|
| Manufacturer: | Panasonic Electronic Components |
| Product Category: | Signal Relays, Up to 2 Amps |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | TXS RELAY 2 FORM C 24V |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | TXS2SA-LT-24V Datasheet |
| Internal Part Number | 898-TXS2SA-LT-24V | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Other Related Documents | Relay Technical Info Standards Chart How to Read Date Codes | |
| Category | Relays | |
| Family | Signal Relays, Up to 2 Amps | |
| Manufacturer | Panasonic Electric Works | |
| Series | * | |
| Part Status | Active | |
| Standard Package | 40 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | TXS2SA-LT-24V | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
TXS2SA-LT-24V is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of Panasonic Electronic Components all series components. The condition of TXS2SA-LT-24V is new and unused, you can buy TXS2SA-LT-24V Panasonic Electronic Components with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for TXS2SA-LT-24V.
| GCM3195C1H223JA16D | 0.022µF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | GCM3195C1H223JA16D.pdf | |
| BFC247936244 | 0.24µF Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) | BFC247936244.pdf | |
| SIT1602ACT1-28S | 3.75MHz ~ 77.76MHz HCMOS, LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 4.5mA Standby | SIT1602ACT1-28S.pdf | |
| MB90548GSPMC-G-342 | F²MC-16LX F²MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14) | MB90548GSPMC-G-342.pdf | |
| MAX9280AGTN/V+ | 3.12Gbps Deserializer 1 Input 32 Output 56-TQFN (8x8) | MAX9280AGTN/V+.pdf | |
| 71V35761S166BGGI8 | IC SRAM 4.5MBIT 166MHZ 119BGA | 71V35761S166BGGI8.pdf | |
| WP56BID | Red 617nm LED Indication - Discrete 14V Radial | WP56BID.pdf | |
| ARA220A05Z | RA RELAY - 1GHZ 2 FORM C | ARA220A05Z.pdf | |
| SFH21-PPPN-D17-ID-BK-M181 | 34 Position Rectangular Header Connector IDC Gold 26-28 AWG | SFH21-PPPN-D17-ID-BK-M181.pdf | |
| M55342E12B7B15RT0 | RES SMD 7.15KOHM 0.1% 1/10W 0603 | M55342E12B7B15RT0.pdf | |
| 9T04021A21R5CAHF3 | RES SMD 21.5OHM 0.25% 1/16W 0402 | 9T04021A21R5CAHF3.pdf | |
| RLR07C2671FRRE6 | RES 2.67K OHM 1% 1/4W AXIAL | RLR07C2671FRRE6.pdf |