| Manufacturer Part Number: | TP3403V/NOPB |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Interface - Telecom |
| Available Quantity: | 10480 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | Telecom IC ISDN 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | TP3403V/NOPB Datasheet |
| Internal Part Number | 898-TP3403V/NOPB | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Online Catalog | Telecom Interface | |
| Category | Integrated Circuits (ICs) | |
| Family | Interface - Telecom | |
| Manufacturer | Texas Instruments | |
| Series | - | |
| Packaging | Tube | |
| Part Status | Active | |
| Function | ISDN | |
| Interface | TDM | |
| Number of Circuits | 1 | |
| Voltage - Supply | 5V | |
| Current - Supply | - | |
| Power (Watts) | - | |
| Operating Temperature | - | |
| Mounting Type | Surface Mount | |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) | |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) | |
| Includes | - | |
| Standard Package | 35 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | TP3403V/NOPB | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
TP3403V/NOPB is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of Texas Instruments all series components. The condition of TP3403V/NOPB is new and unused, you can buy TP3403V/NOPB Texas Instruments with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for TP3403V/NOPB.
| C3225Y5V1C476Z | 47µF 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | C3225Y5V1C476Z.pdf | |
| PP-014 | CONN DC PWR PLUG 1.7X4.75MM | PP-014.pdf | |
| 520T20HT40M0000 | 40MHz Clipped Sine Wave TCXO Oscillator Surface Mount 2.8V 2.5mA | 520T20HT40M0000.pdf | |
| ASA1-64.516MHZ-L-T | 64.516MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 2.5V 10mA Enable/Disable | ASA1-64.516MHZ-L-T.pdf | |
| 511ABA148M500AAGR | 148.5MHz LVPECL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 43mA Enable/Disable | 511ABA148M500AAGR.pdf | |
| VI-26T-CX-F1 | CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W | VI-26T-CX-F1.pdf | |
| VE-2N4-CV-F1 | CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W | VE-2N4-CV-F1.pdf | |
| VI-BNX-IU-F3 | CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W | VI-BNX-IU-F3.pdf | |
| D38999/20MJ35SE | 128 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold | D38999/20MJ35SE.pdf | |
| AIB2-36-4SS | GT 3C 3#0 SKT RECP BOX | AIB2-36-4SS.pdf | |
| FNG.3B.316.CLCD12 | CONN INLINE PLUG | FNG.3B.316.CLCD12.pdf | |
| AFD50-20-39PZ-6139 | 39 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange | AFD50-20-39PZ-6139.pdf | |
| FSI-130-06-L-D-E-AD | 60 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold | FSI-130-06-L-D-E-AD.pdf | |
| 4-644631-4 | 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold | 4-644631-4.pdf | |
| RCWE1206R100JKEA | RES SMD 0.1 OHM 5% 1/2W 1206 | RCWE1206R100JKEA.pdf |