| Manufacturer Part Number: | MY2K AC100/110 |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron Automation and Safety |
| Product Category: | Power Relays, Over 2 Amps |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | RELAY GEN PUR 3A 100/110VAC |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | MY2K AC100/110 Datasheet |
| Internal Part Number | 898-MY2K AC100/110 | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Standard Package | 1 | |
| Category | Relays | |
| Family | Power Relays, Over 2 Amps | |
| Manufacturer | Omron Automation and Safety | |
| Series | * | |
| Part Status | Coming Soon | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | MY2K AC100/110 | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
MY2K AC100/110 is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of Omron Automation and Safety all series components. The condition of MY2K AC100/110 is new and unused, you can buy MY2K AC100/110 Omron Automation and Safety with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for MY2K AC100/110.
| DL2-4-J/S | PLASTIC BACKSHELL | DL2-4-J/S.pdf | |
| MCP73871T-3CAI/ML | IC USB/AC BATT CHRGR W/PPM 20QFN | MCP73871T-3CAI/ML.pdf | |
| MAX6457UKD3C+T | Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SOT-23-5 | MAX6457UKD3C+T.pdf | |
| ADP2118ACPZ-R2 | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 3A 16-WQFN Exposed Pad, CSP | ADP2118ACPZ-R2.pdf | |
| SFH600-1 | Optoisolator Transistor with Base Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP | SFH600-1.pdf | |
| MX6SWT-A1-R250-000CF4 | LED Lighting XLamp® MX-6S White, Neutral 4750K 20V 60mA 120° 2-SMD, Gull Wing Tabs | MX6SWT-A1-R250-000CF4.pdf | |
| 18626231 | LED Lamp Replacement Green Bayonet 230VAC T - 3 1/4 | 18626231.pdf | |
| V48A15E500BS2 | CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W | V48A15E500BS2.pdf | |
| 3282-4SG-528 | 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold | 3282-4SG-528.pdf | |
| 0015910520 | 52 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold | 0015910520.pdf | |
| PBC27DFCN | 54 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold | PBC27DFCN.pdf | |
| 0310731070 | 6 Position Rectangular Housing Connector Header Black 0.100" (2.54mm) | 0310731070.pdf |