| Manufacturer Part Number: | LER121A-110V |
|---|---|
| Manufacturer: | Xeltek |
| Product Category: | UV Erasers |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | EPROM Eraser LER121A Series UV Eraser |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Production Status (Lifecycle): | Obsolete / Discontinued |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | LER121A-110V Datasheet |
| Internal Part Number | 898-LER121A-110V | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Standard Package | 1 | |
| Category | Programmers, Development Systems | |
| Family | UV Erasers | |
| Manufacturer | Xeltek | |
| Series | LER121A | |
| Part Status | Obsolete | |
| Type | EPROM Eraser | |
| Maximum Number Of IC's | 12 | |
| Maximum Time | 60 Minutes | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | LER121A-110V | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
LER121A-110V is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of Xeltek all series components. The condition of LER121A-110V is new and unused, you can buy LER121A-110V Xeltek with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for LER121A-110V.
| EEU-ED2C680 | 68µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C | EEU-ED2C680.pdf | |
| ECA-2EM2R2 | 2.2µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C | ECA-2EM2R2.pdf | |
| V20E150L1T7 | VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM | V20E150L1T7.pdf | |
| B39201B3671Z710 | FILTER SAW 204MHZ LOWLOSS SMD | B39201B3671Z710.pdf | |
| LAL04SK1R8M | 1.8µH Unshielded Inductor 790mA 250 mOhm Max Axial | LAL04SK1R8M.pdf | |
| SY100EL16VAZI-TR | IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-SOIC | SY100EL16VAZI-TR.pdf | |
| CXA1510-0000-000N0UE427G | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Xlamp® CXA1510 White, Warm Square | CXA1510-0000-000N0UE427G.pdf | |
| V375A3V3C200BS | CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W | V375A3V3C200BS.pdf | |
| PX-6WS-CV | CONN PLUG HOUSING 6 POS | PX-6WS-CV.pdf | |
| AT1206DRE0764R9L | RES SMD 64.9 OHM 0.5% 1/4W 1206 | AT1206DRE0764R9L.pdf | |
| 9C08052A6200JLHFT | RES SMD 620 OHM 5% 1/8W 0805 | 9C08052A6200JLHFT.pdf |