| Manufacturer Part Number: | ERZ-C32CK781W |
|---|---|
| Manufacturer: | Panasonic Electronic Components |
| Product Category: | TVS - Varistors, MOVs |
| Available Quantity: | 9177 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | VARISTOR 780V 25A DISC 32MM |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | ERZ-C32CK781W Datasheet |
| Internal Part Number | 898-ERZ-C32CK781W | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Online Catalog | CK Series | |
| Category | Circuit Protection | |
| Family | TVS - Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | Panasonic Electronic Components | |
| Series | ZNR® | |
| Packaging | Bulk | |
| Part Status | Active | |
| Varistor Voltage (Min) | 702V | |
| Varistor Voltage (Typ) | 780V | |
| Varistor Voltage (Max) | 858V | |
| Current - Surge | 25A | |
| Number of Circuits | 1 | |
| Maximum AC Volts | 485VAC | |
| Maximum DC Volts | 640VDC | |
| Energy | 520J | |
| Package / Case | Disc 32mm, Formed Tabs | |
| Mounting Type | Chassis Mount | |
| Standard Package | 10 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | ERZ-C32CK781W | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
ERZ-C32CK781W is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of Panasonic Electronic Components all series components. The condition of ERZ-C32CK781W is new and unused, you can buy ERZ-C32CK781W Panasonic Electronic Components with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for ERZ-C32CK781W.
| D272M20Z5UH65J5R | 2700pF 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc 0.197" Dia (5.00mm) | D272M20Z5UH65J5R.pdf | |
| RSM08DRUH | CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD | RSM08DRUH.pdf | |
| 501KBA-ABAF | 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS® Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 8.9mA Enable/Disable | 501KBA-ABAF.pdf | |
| 82CNQ030A | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 40A Chassis Mount D-61-8 | 82CNQ030A.pdf | |
| S-1000C43-N4T1U | Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SC-82AB | S-1000C43-N4T1U.pdf | |
| LTP-14058AG | Dot Matrix Display Module 5 x 8 Common Cathode Row, Common Anode Column Green 2.1V 0.92" L x 1.47" W x 0.32" H (23.40mm x 37.40mm x 8.00mm) | LTP-14058AG.pdf | |
| R0.5S8-0515 | 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE | R0.5S8-0515.pdf | |
| ABM06DTMZ-S273 | CONN EDGECARD 12POS .156" | ABM06DTMZ-S273.pdf | |
| PXM6010/22P/CR/0910/SN | 22 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded | PXM6010/22P/CR/0910/SN.pdf | |
| 1059401-1 | OSP Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Solder | 1059401-1.pdf | |
| 4-641207-9 | 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold | 4-641207-9.pdf | |
| OQ11005000J0G | 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole | OQ11005000J0G.pdf | |
| PLT1206Z1642LBTS | RES SMD 16.4KOHM 0.01% 0.4W 1206 | PLT1206Z1642LBTS.pdf | |
| AF162-JR-07270KL | RES ARRAY 2 RES 270K OHM 0606 | AF162-JR-07270KL.pdf | |
| CMF60267R00FKR6 | RES 267 OHM 1W 1% AXIAL | CMF60267R00FKR6.pdf |