| Manufacturer Part Number: | A0141A |
|---|---|
| Manufacturer: | Apem Inc. |
| Product Category: | Configurable Switch Components - Illumination Source |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | LAMP FILAMENT 16MM 6.3V |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | A0141A Datasheet |
| Internal Part Number | 898-A0141A | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Category | Switches | |
| Family | Configurable Switch Components - Illumination Source | |
| Manufacturer | Apem Inc. | |
| Series | - | |
| Part Status | Active | |
| Standard Package | 5 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | A0141A | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
A0141A is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of Apem Inc. all series components. The condition of A0141A is new and unused, you can buy A0141A Apem Inc. with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for A0141A.
| TPSMP15AHE3/85A | TVS DIODE 12.8VWM DO220AA | TPSMP15AHE3/85A.pdf | |
| EBM31DCMD | CONN EDGECARD 62POS .156 WW | EBM31DCMD.pdf | |
| RM 1AV1 | DIODE GEN PURP 600V 1A AXIAL | RM 1AV1.pdf | |
| TOP243P | Converter Offline Flyback Topology 66kHz ~ 132kHz DIP-8B | TOP243P.pdf | |
| LM3420M5-12.6 | IC CTRLR LIION BAT CHRG SOT23-5 | LM3420M5-12.6.pdf | |
| 1626L333 | 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE | 1626L333.pdf | |
| ERJ-6RQF1R8V | RES SMD 1.8 OHM 1% 1/8W 0805 | ERJ-6RQF1R8V.pdf | |
| ERJ-1TNF1202U | RES SMD 12K OHM 1% 1W 2512 | ERJ-1TNF1202U.pdf | |
| ABC25DRTH-S93 | CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD | ABC25DRTH-S93.pdf | |
| PTG06A-16-26P(SR) | 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold | PTG06A-16-26P(SR).pdf | |
| RT0805BRE071M4L | RES SMD 1.4M OHM 0.1% 1/8W 0805 | RT0805BRE071M4L.pdf | |
| YC104-JR-0722RL | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0602 | YC104-JR-0722RL.pdf |